Lojistik Çözümler

 

Kuruluşumuzdan bugüne kadar, Türkiye’nin önde gelen, kuruluşlarının rafinerileri arasında tüm akaryakıt nakliyelerini gerçekleştirdik. Bu operasyonlarımız halen aynı titizlik ve kurallar içinde devam etmektedir. Bunun yani sıra dev araç filomuzla halen yurt dışına yoğun bir şekilde akaryakıt nakliyesi yapmaktayız.

Tüm akaryakıt istasyonlarının ihtiyaçları doğrultusunda, dolum tesislerinden akaryakıt taşımalarını yoğun şekilde yapmaktayız. Ülkemizin önde gelen birçok şirketi kuruldukları günden beri Güvenok Lojistik’ten hizmet almaktadır. Bunların yani sıra kamu kurum ve kuruluşları, marinalar, gemiler ve organize sanayi alanları yoğun olarak şirketimizden hizmet almaya devam etmektedir.

Şirketimiz akaryakıt sektöründe ADR yönetmeliğine uygun hizmet veren öncü lojistik firmalarının başında gelmektedir. Akaryakıt filomuzun büyük çoğunluğu ADR’li, alttan dolum özellikli, aşırı dolum ve taşma önleyici optik sensörlü, alüminyum değişken bölmeli, interlock sistemli, buhar geri dönüşümlü tanker ve kamyon üstü tankerlerden oluşmaktadır.